למה כל ארגון צריך שירותי ענן?

למה כל ארגון צריך שירותי ענן?

העידן המתקדם מביא איתו בשורה חיובית אך לעיתים גם שלילית ונוכח המתקפות ועומס העבודה מסתמן כי אין ברירה, כל ארגון שמכבד את עצמו ויש לו שאיפה לשמור על הקיים ולייצר את החדש, חייב לעצמו הגנה משמעותית ביותר. 

בדיוק בזמן הזה, ברגעים בו העסק צומח וגדל, כל מה שהוא צריך זה ניטור נכון, הגנה מפני מתקפות וניהול זמני עבודה על הצד הטוב ביותר כאן נכנסים לתמונה שירותי ענן שכל עסק שרוצה להצליח ולשמור על הקיים צריך. 

מדוע ולמי זה נכון? בזמן שהעדכונים, התוכנות והחדשנות כבר כאן, הגיע גם זמנכם לאבטח, לשפר, לבצע ניטור ובגדול לשלוט על הארגון גם כשאתם לא במשרד-  הפעם באמצעות הקמת תשתית בענן פרטי

מארגון רגיל לסופר מיוחד – ככה זה כשיש לכם תשתית שאפשר להסתמך עליה 

כדי שתוכלו להשתמש באמירה " לכולם יש את אותו שירות אבל לא את אותו מוצר" יידרש מכם לשדרג את ניהול העסק באמצעות הקמת תשתית בענן פרטי, לא מבינים במה מדובר? בזמן שהמטלות הולכות ונערמות על שולחנות אנשי ה – IT הדבר האחרון שהם צריכים זה להתעסק באבטחה של המידע, הצפנה, פיקוח על תיבות הדואר וכל מה ש… 

ניחשתם נכון! שירותי ענן יכולים לעשות בקלות! 

לכן, כאשר בוחרים לבצע הקמת תשתית בענן פרטי אתם לא רק מתפנים ללקוחות האמיתיים אלא פוטרים מאנשים מסוימים משימות מסוימות לטובת משימות קריטיות ביותר לארגון. 

איך מגבים את העסק בצורה חכמה? 

תשתית ענן פרטית תבצע עבורכם את כל המשימות ובין היתר תאפשר גיבוי וסנכרון של כל הנדרש ברמות הגבוהות ביותר בתחומכם. כמו כן, יוכל הענן למגר כל פגיעה או תרחיש מאיים החל בווירוסים שנוצרים בשוק בכל רגע נתון ועד מתן פתרון בגין תוכנות ריגול זדוניות נחשבות מסוכנות ביותר לארגון ולמידע עליו אתם רוצים לשמור. 

אז אם יש לכם אינטרס לשמור על כל מה שבניתם עד כה ובצדק! אתם חייבים לעצמכם מערכת אחסון שלא רק יודעת לאחסן ברוחב מקום אלא לאפשר לכם ביטחון ושקט כי המקום שבחרתם אכן נכון ומתאים ולא יפגע בזמני העבודה בארגון. (זרימת עבודה ללא תקיעות). 

איך מנהלים שרתים בעסק? כל מה שצריך זה רק ענן אחד 

מבין אין ספור יתרונות השימוש בתשתית לצורך הקמת ענן פרטי הוא אפשרויות ניהול מצוינות ביותר החל בסיווג מדהים ורגיש עוד לרמה של בדיקות הקובץ. מהיום, כשיש ענן אחד שמאכלס את הכל והוא פרטי ונבנה לכם לפי צורך אישי, איתור המידע יהפוך קל יותר, הגלישה תהיה מהירה יותר והזמינות גם היא תהפוך כל פעילות בארגון משביעת רצון על כל המשתמע מכך. 

כמו כן, אם עד היום הסתובב לו איום של תקיפה או נפילה ברשת שהרי היום, באמצעות הקמת התשתית והענן הפרטי ומערכת ההתאוששות ינצל הארגון מפגיעה קשה ועל הדרך תסייע לו מערכת זו להימלט מפגיעה העלולה לפגוע בשמו הטוב לרבות המוניטין שצבר. 

בסיכומו של דבר, בחירת פתרונות אחסון פרטיים מאפשרים בטיחות מלאה, ניהול נכון וכל שיתוף וסנכרון קל – לעיתים ללא התערבות חיצונית, דבר שווה בהחלט להעלות על הפרק. 

מאמרים מומלצים


למה כל ארגון צריך שירותי ענן?

העידן המתקדם מביא איתו בשורה חיובית אך לעיתים גם שלילית ונוכח המתקפות ועומס העבודה מסתמן

עסק קטן? מדריך לבחירת שירותי ענן

יותר ויותר עסקים גדולים, בינוניים וקטנים שואפים לרמת אחסון גבוהה וכן רמת אבטחה ללא פשרות

היתרונות הבולטים של תמיכת IT

הקדמה והטכנולוגיה מביאים אין ספור שינויים ושיפורים בתחום התעסוקה אך בו זמנית "כשהנאה מקיים" הוא

whatsup-img