ענן ציבורי ענן ציבורי

כשמדברים על שירותי ענן מדברים על אין ספור יתרונות לעסקים קטנים וגדולים כאחד. לצד זאת, חשוב לזכור לא מעט מונחים שהתווספו והכל במטרה לקחת את הפתרון ולמנף בצורה משמעותית את העסק. 

אז איך יודעים במה לבחור? האם כדאי להקים תשתית בענן ציבורי? כדי לעשות סדר ולסייע לכם לבחור, הנה כמה דברים שכדאי שתדעו על אודות הענן הציבורי ויתרונותיו. 

ציבורי או פרטי? על ענן ציבורי ויתרונותיו  

הקמת תשתית בענן הציבורי מתבססת על ענן שנגיש לכל אדם וגם לאנשים שלא ירצו להשקיע עלות כזו או אחרת. לעומת זאת, הענן הפרטי משמעו ענן שנקנה על ידי בעל עסק ויותקן בצורה פרטית ופנימית או באמצעות הספק הנבחר. 

מבין כל המאפיינים, הענן הפרטי יבודד מכל שאר הפעילות של העסק וכן מפעילות של נותני שירות אחרים ולא בדומה לענן ציבורי המחובר לכל רשת ענן זה לא יהיה מחובר לשום רשת חיצונית. 

למה כדאי לכם להקים תשתית על ענן ציבורי? 

כשמדברים על פחות התעסקות וטרחה, מדברים על כל עדכוני מערכת, התחזוקה, התיקון לרבות הגדלת משאבים. 

כאשר בוחרים ללכת על הקמת תשתית בענן ציבורי, מדברים בעיקר על הרבה פחות התעסקות בתשתית מחשוב פנימית, חומרה, תוכנה ועוד. 

לצד שאר היתרונות אפשר לדבר גם על הליך האינטגרציה הפשוט שהוא שימוש בענן פשוט, סטנדרטי, קל ומהיר באשר לכל פעולות הארגון. 

במסגרת זו אם בחרתם בענן ציבורי, צפו להנחה משמעותית מהספק נוכח העובדה כי יש שירותי מיגרציה ללא תוספת תשלום. 

ענן ציבורי ישתלם לכם לטווח הארוך ביותר גם בהיבט הכלכלי החל בתשלום שיידרש אחת לחודש ועד הרגע שבו תרצו להוזיל את המחיר באמצעות הפסקת שירות כזה או אחר. 

כמו כן, שלא בדומה לענן פרטי, הענן הציבורי יצמצם עבורכם את התלות בספקים נוכח העובדה שיידרש מכם לעבוד רק מול ספק אחד. 

הקמת תשתית על גבי ענן ציבורי – אפ וואן פתרונות מחשוב 

בסיכומו של דבר, בניית תשתית על ענן ציבורי תספק לכם את התשתית הנוחה והגמישה ביותר – הכול בזכות מענה מהיר לכל העובדים בארגון, ללא צורך בהשקעת זמן, רישיונות ועלויות נוספות. 

כמו כן, במסגרת התקנה זו, תזכו בשירות נפוץ שמאפשר לכם בין היתר אינטגרציה מהירה, יעילה ומהירה מכל השאר. 

אפ וואן פתרונות מחשוב מזמינים אתכם להנות מהקמת תשתית ברמה הגבוהה ביותר ולצד הספקים הטובים והמשמעותיים ביותר בתחום החל באמזון ועד לגוגל וחב' MICROSOFT. 

כמו כן במסגרת השירותים שנספק לכם, תוכלו ליהנות גם מעדכוני מערכת שוטפים, שליטה וסנכרון על כל המערכות ברמת האבטחה הטובה ביותר והכול בלי שתצטרכו לקחת חלק בכך. 

 

whatsup-img