הקמת אתרי DR הקמת אתרי DR

אחד מתרחישי האימה של כל עסק זה הרגע שבו הוא מנסה להטמיע תוכן באתר אבל נתקל במסך שחור בשל תקלה או נזק שנגרם בזדון. 

במקרים הנ"ל לאחר בדיקה מעמיקה סביר להניח שהאתר המרכזי שלכם נפגע בשל פגיעה בשוגג או פגיעה יזומה ובדיוק כאן נדרשת הקמה של אתרי DISASTER RECOVERY ( DR), אתרים אשר מטרתם לאפשר לכם לשקם את האתר מחדש ולהשאיר את ההשבתה ואת התקלה הרבה מאחור.

נשמע לכם מוכר? האם לאחרונה נתקלתם באותה בעיה ואתם חושבים שזה יפגע בתפקוד העסק שלכם? הנה כמה דברים על הקמת אתרי DR ועל היכולת שלהם לעשות את העבודה הקשה עבורכם ולהתמודד בין היתר מול איומים או תקלות שאין לכם מושג מה מקורן. 

אתרי DR – אפס תקלות מקסימום עבודה 

הכרת המונח "אתרי DR" כבר אינה חדשה לאף אחד, למעשה, כיום יותר ויותר עסקים מבינים את הרעיון שמסתתר מאחורי ההגנה הזאת ולא מוותרים לעצמם על גיבוי מקרוב ומרחוק של מה שעליו מושתת כל הארגון- המחשב המרכזי שבק חיים ללא התראה מראש. 

אתרי DR מדברים בעיקר על האפשרות שניתנה לכם הלקוחות לקבל את השירות ואת הגיבוי מכל מקום ובכל זמן כך חוסר הוודאות תרחק מכם והלאה. 

לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים, אחד הדברים שצריך להיות עורכים אליהם זה גם תקלות שאינן יזומות (טעות אנוש) ועל אחת כמה וכמה תקלות שבוצעו בזדון וכאן חברת אפ וואן פתרונות מחשוב נכנסת לתמונה. 

הקמת אתרי DISASTER RECOVERY – איך אפשר לעזור לכם? 

הקמת אתרי DISASTER RECOVERY  כשמם כן הם מאפשרים לשקם את המפגעים והתקלות ולאפשר לאתר שלכם להמשיך ולשרת את העובדים ואת הלקוחות כאחד. 

מבין כל שירותיה מאפשרת לכם חברת אפ וואן פתרונות מחשוב לקבל את כל פעולות התכנון הנכונות ביותר שתסייענה למחשב המרכזי להתאושש ולהשאיר את הנזקים והשלכותיהם מאחור. 

ראשית, יבוצעו פעולות הקשורות בזיהוי התקלה והשלכותיה ומיד לאחר מכן יעלו גם דיונים הקשורים בביקורת הסיכונים על אודות כל הנכסים של הארגון. 

במסגרת המשימות של אפ וואן פתרונות מחשוב ישוכפל האתר שלכם בצורה מהירה ולצד עדכון רציף מול גם מול חוות השרתים – הכול ברמת אבטחה ללא פשרות. 

מבין כל הפעולות, פעולה זו נחשבת חשובה במיוחד היות שהיא זו שתסייע להחליף את הסביבה המבצעית ובמקרה של אסון לא תשבית את העובדים, הלקוחות וכל שאר פעילות העסק. 

בסיכומו של דבר, כשיש לכם את אתרי ה DISASTER RECOVERY יש לכם את כל האפשרויות לשקם את המערכת ומעתה והלאה למגר מראש אירועים או איומים בלתי צפויים מכל מקום וברמה אבטחה הגבוהה ביותר. 

מחפשים מענה מהיר, תיקון או שחזור נתוני מערכת בלי לפגוע בשגרת העבודה? אפ וואן פתרונות מחשוב – מבינים שאתם צריכים את העזרה כאן ועכשיו!  

whatsup-img