גיבוי שרתים גיבוי שרתים

אחד הדברים הקריטיים ביותר לארגון זה שמירת המידע ובדיוק כאן נכנס שירות של גיבוי שרתים לתמונה ומלמד אתכם דבר אחד או שניים על המצרך החשוב ביותר בארגון.

מחפשים את רמת האבטחה הגבוהה ביותר עם מקסימום הצלחה ואפס תקלות? אם גם לכם חשוב לעבוד מכל מקום, להימנע מתקלות, אובדן חומרים, שמירה ואבטחה ללא פשרות אזי כל מה שאתם צריכים זה גיבוי שלא יסכן את המידע שכל כך חשוב לכם.

אז מה קודם למה ועד כמה גיבוי שרתים הוא שירות שכל ארגון חייב לעצמו? על כך ועל כל השאר במאמר שלפניכם. 

"לא צריכים" לגבות את השרת בעסק? הנה כל הסיבות מדוע כדאי לכם להימנע מכך 

כיום כל בעל עסק ודאי יעיד כי ללא גיבוי שרתים על בסיס יומי לבטח לא היה מצליח לשרוד את היום ובטח שלא את ריבוי המתחרים. עד כמה חשוב לגבות את המידע בארגון? היום יותר מתמיד, גיבוי שרתים פונה לא רק אל עסקים גדולים ומכורח המציאות החדשה (תקיפות סייבר, אתרים וכד')  יותר ויותר עסקים קטנים כגדולים מבינים שעדיף להם להגן על עצמם באמצעות אבטחה וגיבוי. 

כפי שהבנתם, באמצעות הגיבוי המתאים "אפשר בהחלט לישון בשקט" וזאת בתנאי שבחרתם מישהו שיכול להבטיח כי המידע שלכם לא נמצא בסיכון של פריצה, אובדן או כל דבר שיגרום חלילה לפגיעה קשה בעסק שלכם. 

גיבוי שרתים עם אפ וואן פתרונות מחשוב – שומרים על הבלעדיות שלכם! 

באמצעות המומחים של אפ וואן פתרונות מחשוב תוכלו גם אתם להשיג את רמת האבטחה הגבוהה ביותר עבור המידע המסווג, החשוב והרגיש "שמסתובב" לכם בארגון. 

אפ וואן פתרונות מחשוב מאפשרים לכם שילוב של מיטב טכנולוגיות ופתרונות אחסון שמוצאים לארגון ולצרכיו. 

לצד זמינות של כל הנתונים, בקרה מלאה ושיתוף של מידע, תוכלו גם אתם לדלג ממקום למקום בצורה ידידותיות גם אם היום תחליטו לקיים את כל הפגישות או עבודתכם ממקום מרוחק יותר מהמשרד. 

בעידן שבו הגיבוי הוא בעל חשיבות גבוהה במיוחד, אסור להשאיר אותו ולו לרגע לבד וכאן, בדיוק כאן נכנסים לתמונה המקצוענים של אפ וואן פתרונות ומסייעים ליצור הגנה על בסיס יומי את כל מה שחשוב לכם באמת! 

אפ וואן פתרונות מחשוב מציעים את כל ההגנה בכל היבט או מרחק מבוקש ובהתאמה מדויקת לשרתים שלכם. 

  • אפ וואן – מספקים לכם התקנה של תוכנת גיבוי על גבי כל המחשבים בארגון ומיד לאחר מכם מבצעים בדיקה מקיפה וייעוד הגיבוי המתאים והנכון על פי זמני גיבוי מבוקשים וכן בהתאמה גם לגישה אוטומטית. 

 

  • מידע קריטי נמחק בטעות על ידי אחד העובדים שלכם? כשאתם בוחרים אפ וואן, אתם בוחרים שחזור מיידי של צוות המומחים שמאפשר בסופו של דבר חזרה לשגרת עבודה בדיוק מאיפה שהכל הופסק- הכל בלחיצת כפתור אחת! 
whatsup-img