עסק קטן? מדריך לבחירת שירותי ענן

עסק קטן? מדריך לבחירת שירותי ענן

יותר ויותר עסקים גדולים, בינוניים וקטנים שואפים לרמת אחסון גבוהה וכן רמת אבטחה ללא פשרות ובצדק! בעידן שבו הקדמה מביאה אין ספור חידושים, היא מביאה גם אין ספור איומים שדורשים את מירב ההגנה וכאן נכנסים פתרונות שירותי ענן לתמונה.

נשמע לכם מוכר? האם יש לכם עסק קטן בתחילת דרכו ואתם רוצים לאחסן את המידע ולשמור עליו מפני מתחרים או כל מיני גורמים אחרים? בדיוק בכתבה הזאת נסייע לכם לבחור שירותי ענן שיעשו זאת עבורכם על הצד הטוב ביותר. 

מהיום לא מתעסקים יותר עם שירותי IT – פתרונות וירטואליזציה ושירותי ענן 

התעצמותו של השוק הפתוח מביא גם התחדשות של תהליכים דיגיטליים בעסקים ומכאן גם הצורך לשירותי מחשוב ממוקדי מטרה!

מהיום, אין צורך להתעסק עם ניהול מורכב או ריענון של התשתית מדי פעם וגם כאן נכנס הרעיון של שירותי ענן שיודעים לעשות את הכל עבורכם. 

שירותי ענן – כך תתאימו את הענן לפעילות הארגון שלכם 

כמו בכל תחום כך גם התאמת הענן ובחירתו על פי הצורך של הארגון ושליטה מלאה בתקציב ובהוצאות שלכם. 

מהיום, אתם כבר לא צריכים להתאמץ יותר מדי וגם לא לשלם יותר מדי, לא כשיש לכם אפשרות להשיג ספקיות בעלות שירותים הכוללים מחשוב, רוחב פס ואחסון תחת רזולוציית קצרת מועד – חסכון בעלויות כבר ציינו? 

במעמד בחירת שירותי הענן, עניין זה חשוב למדי וזאת כדי שתשלמו רק עבור השירות בו אתם משתמשים ולא מעבר לכך. כמו כן, אם אתם לא מתחשבים במטלות שאתם צריכים באמת, זה עלול להגדיל את ההוצאות שלכם ולגלות לכם שאולי אחרי ככלות הכול הבחירה שלכם הייתה נכונה פחות.

רוצים לבחור נכון? בחרו שירותי ענן המתאימים לתקציב שלכם לטווח הארוך. 

דבר נוסף שחשוב שתעשו הוא לבחור שירותי ענן מבוססי תקשורת וסנכרון עבור כל פעולה ופעולה שתתבצע הן מקרוב והן מרחוק. כמו כן, חשוב לאתר שירותי ענן בעלי תשתית גיבוי על גבי פורמט רגיל ולא מורכב מדי. 

לצד כל הסכנות והאיומים יש לבדוק את רמת האבטחה וכן להבין כיצד בנויה התשתית – זאת כדי לצמצם סיכונים לרבות מניעת חשיפה או דליפה של מידע שעליו תרצו להגן ולשמור!

בין היתר, בחירת ענן בהתאמה אישית תדרוש מכם להביא בחשבון גם את עניין ההפעלה של היישומים מכל נקודה וכאן מתבקש גם שירות בניית התשתית לא רק מול מחשב אחד אלא מול כל משתמש מורשה אחר ועוד. 

מאמרים מומלצים


למה כל ארגון צריך שירותי ענן?

העידן המתקדם מביא איתו בשורה חיובית אך לעיתים גם שלילית ונוכח המתקפות ועומס העבודה מסתמן

עסק קטן? מדריך לבחירת שירותי ענן

יותר ויותר עסקים גדולים, בינוניים וקטנים שואפים לרמת אחסון גבוהה וכן רמת אבטחה ללא פשרות

היתרונות הבולטים של תמיכת IT

הקדמה והטכנולוגיה מביאים אין ספור שינויים ושיפורים בתחום התעסוקה אך בו זמנית "כשהנאה מקיים" הוא

whatsup-img