גיבוי קבצים גיבוי קבצים

המרחב הווירטואלי מתחלק למידע המגובה שאינו נגיש לתוקפים ושאינו חשוף לטעויות אנוש או אובדן ובו זמנית יכול בכל רגע נתון לשחזר לכם את המידע שאבד. עם זאת, יש גם את המידע שלא גובה מראש ובעקבות כך נמחק בשל טעות אנוש, פריצה ולעיתים הושחת על ידי גורמים עוינים או מתחרים – השאלה מה אתם בוחרים? לגבות או להסתכן? 

כאמור, המציאות איננה פשוטה וכשם שמתקיימות פריצות במרחב הפתוח, כך גם המרחב הווירטואלי מייצר לא מעט "הפתעות" הבאות לידי ביטוי בפגיעות זדוניות כגון הטמנת וירוסים, תולעת, קריסת דיסק קשיח ולעיתים נזקים מבוססי טעות אנוש (מחיקת קבצים) שעלולים אף הם לגרום לפגיעה קשה בכלכלת הארגון ובסופו תגרום לקריסתו. 

רוצים לשמור על הקבצים החשובים, הסודות העסקיים והבידול עליו עמלתם במשך שנים? אם יש לכם גיבוי המידע שנמחק או הושחת לא יפגע, מאידך גיסא, אם עדיין לא ביצעתם גיבוי קבצים עכשיו יותר מתמיד "כדאי שתרימו את הכפפה".

מהו גיבוי קבצים ועד כמה הוא קריטי לעסק שלכם? 

הליך של גיבוי קבצים מטרתו לגבות את הקבצים בצורה המהירה ביותר וברמת אבטחה טובה ביותר. כמו כן, המטרה בבחירת גיבוי קבצים היא למצוא שירות שיוכל להפגיש את העובדים או אתכם עם המידע בקלות רבה גם אם מדובר בגרסאות ישנות במיוחד. 

מערך הגיבוי מתנהל כך שהקבצים גובו בצורה אוטומטית באמצעות ענן ומכאן שיהיו זמינים והגיבוי לא ייפגע ויימשך כסדרו גם כאשר תהיה תקלת אינטרנט בלתי צפויה ולא יתקיים חיבור לאינטרנט. 

כאמור, יש לשירותי גיבוי קבצים אין ספור אפשרויות ומעבר לצורך בשירות הקריטי הזה, הוא מביא גם יתרונות הקשורים בייעול המשימות והעבודה והיכולת לעבוד על הקבצים גם כשאתם לא נמצאים במשרד- הכול בזכות סיסמא לאימות דו שלבי פשוט למדי. 

נמחק לכם קובץ כזה או אחר? כשיש לכם מערכת לגיבוי קבצים, הדברים הופכים פשוטים ביותר והכל בזכות גישה פשוטה להיסטוריה של הנתונים, עיון פשוט בציר הזמן, בחירת הגרסה המבוקשת ושחזור בצורה הקלה והנוחה על כל המשתמע מכך. 

גיבוי קבצים לבד או עם חברה מקצועית? 

אם מדובר בקבצים שלא ממש חשובים לכם זה עניין אחד, מאידך אם מדברים על קבצים רגישים ביותר שעליהם מושתתת הצלחתו של העסק או הארגון אולי כדאי להיעזר באנשי מקצוע מביני עניין. 

מבין כל אמצעי הגיבוי וההגנה המלצת אפ וואן פתרונות מחשוב לבחור מקור לאחסון שיאפשר גם שמירה על כל הנתונים ובו זמנית גם מאפשר שמירה של העתק הנתונים ומכאן גם מומלץ גיבוי כל הקבצים באמצעות ענן. 

בסיכומו של דבר, אם יש לכם מידע רגיש בארגון ואתם חוששים מטעויות אנוש או נזקים בלתי הפיכים, אתם צודקים בהחלט!

עכשיו כל מה שאתם צריכים זה אפ וואן פתרונות מחשוב והמידע שלכם כבר ימצא את המקום הבטוח ביותר! 

whatsup-img