ענן פרטי ענן פרטי

שירותיו של הענן מביאים אין ספור יתרונות בין שיש ברשותכם עסק קטן ובין שזה עסק גדול יותר. עם זאת, לצד הביקוש הזה יש לא מעט מונחים שחשוב להכיר וביניהם גם מקצה של תשובות שבסופן תחליטו היכן להקים את התשתית שלכם. 

בוחרים ללכת על הקמת תשתית בענן פרטי? לפני שאתם לוקחים את זה צעד אחד קדימה אולי כדאי שתיקחו בחשבון את הדברים הבאים. 

מה חשוב לדעת לפני הקמת תשתית על גבי ענן פרטי? יתרונות ומשמעות 

רגע לפני שתצעדו לכיוון הקמת תשתיות בענן פרטי, חשוב להבין שלא כמו הענן הציבורי, הענן הפרטי משתייך רק לכם והוא יותקן אצל ספק מסוים שתבחרו או בסביבתכם כך שרק לכם ורק למורשים תהיה גישה אל אחסונו. 

הקמת תשתית על גבי ענן פרטי תאפשר לכם לקבל את הבידוד המקסימלי והוא מבודל משאר הרשתות החיצוניות. 

מבין אין ספור יתרונות, מתאפשרת תשתית שהוקמה על גבי ענן פרטי לשלוט בצורה הטובה ביותר הן מהעסק עצמו וגם כשאתם לא נמצאים במקום – הכול בצורה פשוטה, נוחה ובטוחה כאשר כל המשאבים יעמדו לרשותכם. 

בסופו של דבר השימוש בענן הפרטי לא רק ייעל את הארגון שלכם אלא ישפר את פעילותכם העסקית על כל המשתמע מכך. 

ענן ציבורי או פרטי? איזה שירות הכי מתאים לעסק שלכם? 

שנייה לפני שאתם בוחרים בין ענן פרטי לציבורי, חשוב שתשאלו את עצמכם מה באמת חשוב לכם בניהול הענן? האם תעדיפו מישהו שיעשה זאת? מה לגבי העלויות? במקרה הזה המקצוענים שלנו ממליצים לכם על גוף חיצוני שיקנה לכם את כל השירותים יחד. 

פרמטר נוסף שחשוב להזכיר כאן הוא גודל הארגון והתאמת הענן לפי תחום העיסוק של הארגון ואילו הפרמטר הלא פחות חשוב עוסק בענייני האבטחה – מי יוכל לספק לכם את רמת האבטחה הגבוהה ביותר במסגרת הקמת התשתית? 

ענן היברידי – מקבלים את כל היתרונות של הענן הפרטי וחוסכים בעלות כמו ענן ציבורי 

הקמת תשתית על גבי ענן פרטי תספק לכם שירות ייחודי המותאם אך ורק לארגון שלכם. כמו כן, במסגרת זו לא תהיו מחוברים לרשתות חיצוניות וכך תשיגו תשתית ייעודית תואמת בדיוק לצרכים של הארגון שלכם – כל זה בלי לחלוק את המשאבים עם הארגונים האחרים – שליטה מלאה כבר אמרנו? 

עם זאת, שלא כמו בשימושי ענן ציבורי, כאן אם תרצו להרחיב את המשאבים יידרש מכם להוסיף חומרה ומכאן לעיתים השילוב של שני השרתים יחד – דבר שיוצר מרחב עבודה ובו זמנית ניהול אחיד, גמיש ובעיקר זול בהרבה יותר. 

כמו כן, בבחירה זו תוכלו לזכות בהטמעה מהירה ללא תלות בחיבורי הסביבה הקיימת בארגון וכן ללא צורך בשינוי החומרה ובחשיפה לנזקים שמקורם בזליגת מידע רגיש אל מחוץ לארגון שלכם. 

הענן ההיברידי הוא זה שיסייע לכם להתמודד עם כל "רעשי הרקע", יסייע לכם להתמודד עם כל אתגרי האחסון ובסופו של דבר ינהל עבורכם את המידע בצורה הטובה והכלכלית ביותר לטווח הארוך. 

 

whatsup-img