פתרונות וירטואליזציה פתרונות וירטואליזציה

פתרונות וירטואליזציה מתייחסים לשני יתרונות משמעותיים העוסקים בשמירה על מידע או תוכנות ישנות שכמעט אינן פועלות במרחב הוירטואלי ובו זמנית בשימוש בשרת אחד שבסופו של דבר מייצר חיסכון משמעותי לארגון. 

באמצעות פתרונות אלה אפשר להמשיך ולהנות מסביבת עבודה ידידותית ונעימה שבסופו של דבר מתחילה משימות ומסיימת אותן על הצד הטוב ביותר. 

כן, באמצעות פתרונות וירטואליזציה יתאפשר גם לך וגם לעובדים שלך לייעל את הביצועים בארגון והכל בזמן קצר ביותר. 

איך זה פועל? פתרון וירטואלי זה באמת עובד!

עסקים הפועלים על פי שיטת הווירטואליזציה, מקבלים כמה פתרונות במקום אחד. למעשה, כשהם בוחרים את הפתרונות הווירטואליים, הם מאפשרים העברה בין מערכות שרתים ותורמים לשיפור זמינות המערכות.

לצד השימוש הזה, אין צורך לשנות שום דבר בכללי העבודה ואפשר להמשיך וליהנות מהרגלי העבודה הקודמים. כמו כן, לא צריך לתפעל/ תחזוקה של כמה שרתים כך שגם המערכת הישנה וגם הוותיקה יעבדו באותו מקום ויחסכו לך לא רק זמן אלא גם משאבים כלכליים בלתי מבוטלים. 

למי מתאימים פתרונות וירטואליזציה? 

אחת השאלות היא למי זה מתאים. וכאן מופנית השאלה אליך. האם קיימים בארגון שלך תוכנות ישנות? האם בעבר הן פעלו על מחשב ישן? האם חשוב לך להמשיך ולפעול על התוכנה הישנה בלי לעשות יותר מדי שינויים בעסק? אם ענית על אחת או שתי השאלות, האפשרות הטובה ביותר שתוצע לך תהיה במסגרת פתרונות וירטואליזציה.

כאן מתאפשרת לך להתקין את התוכנה הישנה על המחשב החדש ולהמשיך בדיוק מאיפה שהפסקת ובמילים אחרות, הנה הפתרון החסכוני והנוח ביותר שיהפוך לך כל פעולה פשוטה ונכונה במינימום זמן ואפס שינויים. 

פתרונות וירטואליזציה- הפתרונות שיש לנו להציע לך 

F1 פתרונות מחשוב מציעים לך פתרונות וירטואליזציה שיריצו עבורך כמה מערכות שונות על גבי חומרה איתנה אחת באמצעות ניתוק בין החומרה לתוכנה – הליך שיחסוך לא רק עלות אלא גם תפעול ואנרגיה. 

מבין כל השיטות, קבוצת F1 פתרונות מחשוב מבססים את תהליכי הוירטואליזציה שלהם על כמה וכמה טכנולוגיות שבסופן תשיגו את ההתאמה ואת סביבת העבודה הנכונה ביותר. 

בנוסף, לאחר העברת המערכות וסנכרון השרתים בתהליך מיגרציה מושלם, יתאפשרו לך ולסביבת העובדים שברשותך ליהנות משיפור זמני מערכת, שרידות גבוהה, יכולת התאוששות מוירוסים ובעיקר עבודה איכותית ונגישה עם שירות מעולה ומוצר מוגמר- הפעם ללא סיבוכים. 

whatsup-img