אבטחת מידע אבטחת מידע

אבטחת מידע הוא מונח המתייחס להגנה מפני שיבושים, העתקות, ציתותים, שימוש שלא כחוק, חשיפה של מידע רגיש ולעיתים פעולות זדוניות העלולות לפגוע בתפקוד העסק שלכם. ללא קשר למידע או לצורתו של האחסון, הנזקים בשוגג או בזדון אינם מפרידים בין שום סוג של פגיעה והם עלולים לפגוע בכל מידע, כל צורה של אחסון. 

בזמנים כל כך קשים שבהם הפשיעה מסתובבת בכל מקום, כך היא פוקדת גם את המרחב הווירטואלי ומכניסה את שירותי אבטחת המידע בין השירותים שעסק לא יכול להתקיים בלעדיהם. 

אבטחת מידע ומטרותיה – למה צריך את זה בכלל? 

שירותי אבטחת מידע יכולים להעיד כי האיום נמצא שם תמיד, למעשה בדיוק ברגעים אלו מתמודדים לא מעט בעלי עסקים עם סיכונים המאיימים על הביטחון והשלמות של העסק החדש או הוותיק שברשותם. 

מבין כל המשימות שיש לאנשי אבטחת המידע, הם ידברו בעיקר על אבטחה חיצונית הקשורה פיזית למבנה שבו נמצאים כל המחשבים ובו זמנית ידברו גם על החומרה. התוכנה לרבות רכיבי התקשורת וכל המידע שנשמר בתיקיות רגישות פחות או רגישות יותר. 

מה כוללים שירותי אבטחת מידע? 

שירותי אבטחת מידע שדואגים לאינטרסים של הארגון ולא פוסחים על הגנה מפני שינויים או פעולה זדונית זה כל מה שאתם צריכים לעסק שלכם. כמו כן, במסגרת זו תשמרו על האינטרס והביטחון של העסק גם בזכות אימות זהות משתמשים וסירוב במקרה של ניסיון כניסה עם קוד או סיסמא שגויים.  

בשלב הבא, שירותי אבטחת המידע יוכלו לאתר חשיפות שאינן מורשות, הגנה על פרטיות לרבות זכויות קניין וגישה לקבצים ומידע רגיש המותרת רק למורשים בארגון. 

קבוצת F1 פתרונות מחשוב – עוזרים לכם לשמור על סביבת עבודה סטרילית 

מטרתו של כל ארגון הוא לשמור על נכסיו בצורה הטובה ביותר ובדיוק כאן, לנו בקבוצת F1 פתרונות מחשוב יש את כל האפשרויות לספק לכם אבטחת נתונים והגנה מקסימלית מפני כל סוגי האיומים הקיימים ברשת. 

האם יש לכם אפשרות להגן על המידע הרגיש בעצמכם? מה יקרה אם חלילה אחד או שניים מהנתונים יאבד או ייפגע על ידי פגיעה זדונית בשל פעילויות אבטחה שגויות? 

במסגרת שירותינו תוכלו ליהנות גם מהקמת FIREWALL שיסייע למנוע התרחשויות זדוניות, חדירת ווירוסים וכן הצפנה של מידע אם חלילה יגיע לידיים הלא נכונות. 

בסופו של דבר, מאחורי כל ארגון מצליח ומוגן עומדים שירותי אבטחת מידע וכאן לנו יש את כל ההגנה שאתם צריכים. 

F1 פתרונות מחשוב – מגנים על העסק ומאפשרים לכם לייצר סביבת עבודה בטוחה בדיוק כמו שאתם צריכים. 

 

 

 

whatsup-img